%45
İstanbul Bir Aşk Şehri İstanbul - %45 indirimli  - Tuğba Sayın - Fenom

İstanbulBir Aşk Şehri İstanbul

Liste Fiyatı : 18,00TL
Fiyat : 9,90TL
Kazancınız : 8,10TL
Havale/EFT ile : 9,41TL
9786054688395
584847
İstanbul
İstanbul Bir Aşk Şehri İstanbul
Fenomen Kitaplar
9.90

İstanbul... Aşkın, ayrılığın, acının ve kavuşmanın hikâyesinin yaşandığı şehir... Liseli bir genç kız olan Mina'nın Bursa'dan İstanbul'a yaptığı bir yolculukla başlıyor her şey. Kaderin cilveleri ve türlü tesadüflerle örülü, yüreğinizi ısıtacak bir gençlik hikâyesi. Tutkulu, dinamik ve heyecanlı... Gençliğin coşkusu ve kırılganlığı bu kitapta saklı.
Mina'yı zorlu bir duygusal sınav beklemektedir. Bir tarafta arkadaş gibi sevilen bir erkek, diğer tarafta duygularına karşılık verip vermeyeceği belli olmayan diğer bir erkek.
Hangi erkek aşk duygularıyla Mina'nın yüreğini sarsacaktır?

______________________________________

ALINTILAR

1- "O zaman bu da bizim küçük hikayemiz olun külkedisi." Geri çekilip başımı salladım. "İlk kızımızın adı da İstanbul olsun."
2- "Tekrar seni bırakamam. Bedeli ya da sonucu ne olursa olsun..."
3- "Kafamı ani bir hareketle kaldırdım ve sahneye baktım. O anda kalbim hızlı hızlı çarpmaya başladı. Çünkü kafamı kaldırdığımda onu bana bakarken yakalamıştım."
4- "Bazen hayatın sıradanlığından sıkıldığımız olur, boğucu gerçekliğinden. O zaman yapmanız gereken pencereden dışarı bakmaktır aslında... Göreceğimiz manzara kendi hayatımızdan farklı değildir. Çünkü tek biz değilizdir mutsuz olan. Dışarıdaki insanlar da bizim kadar mutsuz..."

Kapat