Kod Adı Sıfır

Kod Adı Sıfır

Bir teröristi aynı hafta içinde iki kez öldürmek zorunda kaldığınızda bu kendi becerilerinizde ya da içinde yaşadığınız dünyada bir şeylerin ters gittiği anlamına gelir Fakat Joe Ledgerın becerilerinde herhangi bir terslik yoktur.
Bir terörle savaşma timinde görevlendirilen Baltimorelu dedektif Ledger, Askeri Bilimler Dairesi denilen yeni, çok gizli bir acil müdahale ekibini yönetmek için hükümet tarafından görevlendirilir. Normal insanları, zombilere dönüştürebilen korkunç bir biyolojik silahı ortaya çıkarmaya çalışan bir grup teröristi durdurmak için yardım eder.


Korkunç mükemmel!
SherrilynKenyon


Kod Adı Sıfır gerilim sevenler için bir ziyafet! Farklı edebi türler ve geleneklerden oluşan şeytani ve lezzetli bir yahni. Bir tutam adli prosedür, bir fiske çifte kavrulmuş suç, bir çimdik tıbbi gerilim ve azıcık zombi kıyameti destanı ile JonathanMaberry ortaya bu paranoyak zamanlarımıza sinsice değinen ağız sulandırıcı, enfes bir yemek çıkarıyor. Baltimore aynasızlarından, çetin kabuklu kahraman Joe Ledger, F. Paul Wilsonın RepairmanJacki ile birlikte edebi tür kahramanları anıtında yer almayı hak ediyor. Israrla tavsiye ediyorum!
JayBonansinga


Maberry, lezzetli ölçüde şeytani bir kurgu ve insanı iliklerine kadar ürperten senaryosuyla kendini aşmış.
L.A. Banks

Yüksek tempolu, ürpertici bir polisiye İnsanı bir hastane iğnesi gibi gıdıklıyor Bu adam çok iyi.
Joe R. Landsdale

Stok Kodu : 9786054688111
Boyut : 135-210
Sayfa Sayısı : 480
Basım Yeri : İstanbul
Basım Tarihi : 2013-05
Çeviren : Gökçe Çiçek
Kapak Türü : Karton
Kağıt Türü : 2. Hamur
Dili : Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat