İstanbul Bir Aşk Şehri İstanbul

İstanbul

İstanbul... Aşkın, ayrılığın, acının ve kavuşmanın hikâyesinin yaşandığı şehir... Liseli bir genç kız olan Mina'nın Bursa'dan İstanbul'a yaptığı bir yolculukla başlıyor her şey. Kaderin cilveleri ve türlü tesadüflerle örülü, yüreğinizi ısıtacak bir gençlik hikâyesi. Tutkulu, dinamik ve heyecanlı... Gençliğin coşkusu ve kırılganlığı bu kitapta saklı.
Mina'yı zorlu bir duygusal sınav beklemektedir. Bir tarafta arkadaş gibi sevilen bir erkek, diğer tarafta duygularına karşılık verip vermeyeceği belli olmayan diğer bir erkek.
Hangi erkek aşk duygularıyla Mina'nın yüreğini sarsacaktır?

______________________________________

ALINTILAR

1- "O zaman bu da bizim küçük hikayemiz olun külkedisi." Geri çekilip başımı salladım. "İlk kızımızın adı da İstanbul olsun."
2- "Tekrar seni bırakamam. Bedeli ya da sonucu ne olursa olsun..."
3- "Kafamı ani bir hareketle kaldırdım ve sahneye baktım. O anda kalbim hızlı hızlı çarpmaya başladı. Çünkü kafamı kaldırdığımda onu bana bakarken yakalamıştım."
4- "Bazen hayatın sıradanlığından sıkıldığımız olur, boğucu gerçekliğinden. O zaman yapmanız gereken pencereden dışarı bakmaktır aslında... Göreceğimiz manzara kendi hayatımızdan farklı değildir. Çünkü tek biz değilizdir mutsuz olan. Dışarıdaki insanlar da bizim kadar mutsuz..."

Stok Kodu : 9786054688395
Boyut : 135-210
Sayfa Sayısı : 478
Basım Tarihi : 2015-11
Kapak Türü : Karton
Kağıt Türü : 2.Hamur
Dili : Türkçe
Yorum yaz
gozde sen - 12.03.2015 23:05
sen nasil bir kitapsin ya muhtesemsin ya suphesiz hic dusunmeden alin harika bir kitap ya bugun aldm bitirdim
Kapat